Vítejte v řecké rodinné restauraci, Taverně NIKO´S.

 

Zavzpomínejte si ve stylovém prostředí naší restaurace na svoji dovolenou u moře…

Co je vlastně Taverna?
Taverna se dá z řečtiny přeložit jako hospůdka, tedy místo, kde se budete cítit jako doma. Místo, kam si přijdete odpočinout po práci, nebo jen tak posedět s přáteli při sklence dobrého řeckého vína.
V našem jídelním lístku najdete spousty řeckých specialit podle originálních řeckých receptů, tak jak jsem se je sám učil od mých rodičů či prarodičů.
Vše pro vás připravujeme z čerstvých surovin, nejlepšího olivového oleje a koření tak jak je v Řecku zvykem.
Myslím, že kvalita a čerstvost jídel, které jsou pro nás zásadním kritériem, ve vás zanechají jen ty nejhezčí vzpomínky, kvůli kterým se k nám budete rádi vracet.
Nabízíme toho samozřejmě daleko víc, ale to až v naší (Vaší) taverně… 🙂

Teď už mi zbývá jen popřát vám dobrou chuť, nebo chcete li řecky….
“KALI OREXI“

Naše služby...

Klidné posezení...

V naší (Vaší) restauraci nabízíme pohodové posezení při večeři, nebo sklence pravého řeckého vína…

Pro větší skupiny...

Kromě příjemného posezení pro jednotlivce, nabízíme v naší restauraci také možnost posezení pro větší skupiny hostů. Nabízíme uspořádání různých rodinných oslav, narozeninových večírků s hudbou a tancem, firemních večírků, či třídních srazů. Dále nabízíme možnost kromě výběru jídel z našeho stálého jídelníčku, také přípravu různých rautových stolů. V restauraci máme kapacitu přibližně třiceti míst a v letní sezóně při posezení na terase je naše kapacita až pro 40 hostů.

Zahradní párty…

Pořádáte zahradní párty, nebo malou oslavu doma? Buďte originální a uspořádejte oslavu v řeckém stylu. Po domluvě Vám připravíme jídlo s sebou pro Vámi daný počet osob na Vaší oslavě. Několik hostů tuto nabídku již vyzkoušelo a ohlasy byly jen pozitivní.

Nemáte čas... ?

Ani to, že nemáte čas nás nezaskočí. Nabízíme totiž možnost, vzít si objednané jídlo domů, nebo do práce. Stačí si vybrat z našeho jídelníčku, osobně, nebo telefonicky objednat a my Vám vše zdarma zabalíme do jídelních boxů. Uděláme Vám i kávu s sebou (coffee to go) do kelímku.