NAŠE NABÍDKA

Klidné posezení…

V naší (Vaší) restauraci nabízíme pohodové posezení na oběd či večeři. 

 

Pro větší skupiny…

Kromě příjemného posezení pro jednotlivce, nabízíme v naší restauraci také možnost posezení pro větší skupiny hostů. Nabízíme uspořádání různých rodinných oslav, narozeninových večírků s hudbou a tancem, firemních večírků, či třídních srazů. Dále nabízíme možnost kromě výběru jídel z našeho stálého jídelníčku, také přípravu různých rautových stolů. V restauraci máme kapacitu přibližně třiceti míst a v letní sezóně při posezení na terase je naše kapacita až pro 40 hostů.

Nemáte čas… ?

Ani to, že nemáte čas nás nezaskočí. Nabízíme totiž možnost, vzít si objednané jídlo domů, nebo do práce. Stačí si vybrat z našeho jídelníčku, osobně, nebo telefonicky objednat a my Vám vše zdarma zabalíme do jídelních boxů. Uděláme Vám i kávu s sebou (coffee to go) do kelímku.

Zahradní párty…?

Pořádáte zahradní párty, nebo malou oslavu doma? Buďte originální a uspořádejte oslavu v řeckém stylu. Po domluvě Vám připravíme jídlo s sebou pro Vámi daný počet osob na Vaší oslavě. Několik hostů tuto nabídku již vyzkoušelo a ohlasy byly jen pozitivní.